Proje Yönetiminin Temelleri ve Microsoft Project Professional Uygulamaları, PMI Uyumlu

Proje Yönetiminin Temelleri ve Microsoft Project Professional Uygulamaları, PMI Uyumlu

185 farklı ülkeye yayılmış yarım milyon üyesi ve sertifikalı profesyoneliyle birlikte dünya üzerindeki en büyük uluslararası proje yönetimi organizasyonu olan PMI® (Project Management Institute) metodolojisi baz alınarak hazırlanan bu eğitimde, katılımcıların proje yönetimi disiplini hakkında genel bir kavrayış edinmeleri ve katılımcılar nezdinde proje yönetimine dair bir farkındalık oluşturmak hedeflenmektedir. Teorik eğitimi takiben, tüm dünyada en çok kullanılan proje yönetimi yazılımlarından olan Microsoft Project Professional yazılımı kullanılarak, projelerin başlatma, planlama, izleme-kontrol, yürütme ve kapatma süreçlerinin bir yazılım ile nasıl etkin bir şekilde yönetilebileceği uygulamalı bir şekilde katılımcılara aktarılmaktadır.

Planlanmış bir eğitim bulunamadı. Açılacak eğitimlerden haberdar olmak istiyor musunuz?

Haber Ver

EĞİTİM MODÜLLERİ

Bu eğitim için herhangi bir ön koşul bulunmamaktadır.

Proje Yönetiminin Temelleri ve Microsoft Project Professional Uygulamaları, PMI Uyumlu eğitimini alanlara, aşağıdaki eğitimleri de almalarını öneriyoruz.

Proje Yönetiminin Temelleri ve Microsoft Project Professional Uygulamaları, PMI Uyumlu eğitimi aşağıdaki uzmanlık hedeflerini içermektedir.

  • Proje Yöneticisi

Eğitimin sınavları yoktur.

Proje Yönetiminin Temelleri ve Microsoft Project Professional Uygulamaları, PMI Uyumlu eğitimini alanlar aşağıdaki katılım sertifikasına sahip olacaklardır. Diğer sertifikalar için katılımcıların ilgili sınavları almaları gerekmektedir.

PMI

Eğitimin yorumları yoktur.

Eğitimin etiketi yoktur

Planlanmış bir eğitim bulunamadı. Açılacak eğitimlerden haberdar olmak istiyor musunuz?