CBAP İş Analizi Sertifikası Hazırlık

CBAP İş Analizi Sertifikası Hazırlık

IIBA® (International Institute of Business Analysis) tarafından tanımlanmış olan dünya standartlarında iş analizi kavramları üzerine yapılandırılan İş Analizi Sertifikası Hazırlık eğitimiyle katılımcılara uluslararası nitelikte “iş analisti” yetkinliklerinin kazandırılması hedeflenmektedir. Uygulamalı ve gerçek yaşam örnekleriyle yapılan İş Analizi Sertifikası Hazırlık eğitiminde iş analizi kavramı, iş kuralları, kısıtlar, gereksinimler, varsayımlar ve bunlar arasındaki ilişkiler anlatılacak ve böylece iş ihtiyacının en doğru şekilde anlaşılması ve en iyi iş analizi dokümanının ortaya çıkartılmasının nasıl mümkün olacağı anlatılacaktır. Katılımcılar ayrıca modelleme, değişiklik yönetimi ve iş analizinin en önemli konularından olan paydaş yönetimi de göreceklerdir.

27
Şubat 2023,Pazartesi

Yer: Online Eğitim, İstanbul

Eğitmen: Kadir Çamoğlu


EĞİTİM MODÜLLERİ

İş Analizi Sertifikası Hazırlık eğitimini almak isteyenlerin, öncesinde aşağıdaki eğitimleri almış olmaları gerekmektedir.

İş Analizi Sertifikası Hazırlık eğitimini alanlara, aşağıdaki eğitimleri de almalarını öneriyoruz.

İş Analizi Sertifikası Hazırlık eğitimi aşağıdaki uzmanlık hedeflerini içermektedir.

  • İş Analisti
  • Proje Yöneticisi
  • Sistem Analisti

Eğitimin sınavları yoktur.

İş Analizi Sertifikası Hazırlık eğitimini alanlar aşağıdaki katılım sertifikasına sahip olacaklardır. Diğer sertifikalar için katılımcıların ilgili sınavları almaları gerekmektedir.

IIBA

Eğitimin yorumları yoktur.

Eğitimin etiketi yoktur