Kurumsal IT-Teknoloji Eğitimleri-Eğitim Takvimi

Çözümlerimiz

Bilge Adam, çok geniş bir yelpazede sunduğu BT danışmanlık, proje ve eğitim çözümlerinin yanı sıra, sizlerden gelen farklı içerikte taleplere ve gözlemlediği sektörel ihtiyaçlara da yanıt verebilmek adına, sürekli olarak yeni özgün ve yaratıcı çözümler üretmektedir.

OJT On the Job Training

İşyeri ortamında, teorik ve pratik eğitimler entegre edilmiş şekilde uygulamalı ve tekrarlı olarak alacağınız İş Başında Eğitim (On the Job Training) ile, ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgi ve becerilere bir bütün olarak sahip olmanızı sağlıyoruz.

TEK Teknik Eğitim Kuponu

Bir seferde alacağınız eğitim kuponları ile yüksek indirimler sağlayabilir, her ihtiyaç için ayrı ayrı teklif-onay süreçlerinden kurtulabilir, size özel uygulamalı eğitimlere katılabilir ve dilediğiniz sertifika sınavlarına hazırlanabilirsiniz.

Eğitim Salonu

Modern çağımızda modern eğitim alanları! Eğitim, seminer ve benzeri aktivitelerinizi konforlu bir ortamda gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.

Toplantı Odası

Daha verimli toplantılar için, sizin için herşeyi düşündük! Yönetim toplantıları, sunumlar ve müşteri toplantıları için ideal ortamlar sunuyuyoruz.

Team Co-Location

Çalışanlarınıza özel tasarladığımız iş alanlarıyla esnek ve kesintisiz çalışma modelleriniz desteklenmektedir.